Levné stěhování Praha šetří váš čas a vaše zdraví

Ve starověkém Egyptě se údajně kvádry pyramid pokládaly s milimetrovou přesností na své místo pomocí teleportace. Kdybychom něco takového dokázali, pravděpodobně by stěhovací služby zanikly. Teleportovat nábytek ani těžké spotřebiče bohužel neumíme, a tak si musíme poradit jinak. První a velmi lákavou variantou, která vás napadne, je přemístění věcí na svých bedrech, spolu s několika spolehlivými kamarády. Ne nadarmo se ovšem o stěhovácích tvrdí, že jsou to těžce vydělané peníze. Musí si dokázat poradit i v neobvyklých situacích. Pokud se něco takového přihodí zrovna nám, může to být příliš velké sousto.

papírová krabice

Demontáž a montáž nábytku – problémy začínají už při manipulaci s nábytkem, obtížné může být demontovat a sestavit kuchyňskou linku, navrtat otvory do betonu pro garnýže, rozebrat vestavěnou skříň a případně ji přizpůsobit v novém působišti rozměrům místnosti, pověsit na zeď těžké police atp. Stěhovací firma levné stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ se specializuje i na tyto práce, mohou vám tedy odpadnout zbytečné starosti.

přenášení krabice

Přemístění velkých kusů – stěhovací popruhy jsou sice výbornou pomůckou a na svých ramenou byste zvládli odnést i velkou šatní skříň nebo chladničku, ovšem manipulace s nimi vyžaduje určité zkušenosti a hlavně trénink. Namožené svaly, kýla, snížená imunita a infekční onemocnění, odřená omítka a omlácené rohy – to jsou nejčastější dopady amatérského stěhování.

Zabydlování – Mnoho lidí při plánování stěhování rozmýšlí nad balením, transportem, zajištěním parkovacího místa, ale nezabývají se již dny, které následují po skončení celé akce, tedy vybalováním, ukládáním na místo a přivykání novému prostředí. Zdá se to jako malichernost, ale ve skutečnosti jde o nejobtížnější období, náročné na psychiku. Měli byste mít právě pro tyto dny dostatek fyzických i psychických sil, proto se vyplatí předem zjistit menu v nedaleké restauraci, zajít na večeři, na kávu, do cukrárny na zákusek, anebo vyrazit do blízkého okolí na kole či na procházku. Dobré jídlo a vhodný nenáročný pohyb vám určitě prospěje.