Zábavné odpoledne s celou rodinou

Dobrou volbou pro strávení rodinného odpoledne je společná úniková hra. Taková, které se mohou účastnit nejen děti s rodiči, ale ke které je možné přizvat i babičku s dědou. Stačí jen vybrat takovou, aby si během ní užili dostatek zábavy všichni hráči. Mezi oblíbené, kterým lze společně strávit rodinné odpoledne, patří napínavá úniková hra s názvem Vyloupení trezoru. Ideální počet hráčů je šest a to přesně splňujete. Zábavnou formou během hry nejenže budete vykrádat bankovní trezor. Ale protože se cesta ven uzavře, budete muset vzájemnou spolupráci najít způsob, jak se z bryndy dostat ven. Budete na to mít šedesát minut. A pokud se vám to nepodaří, padnete všichni do rukou zásahové skupiny. A hra pro vás skončí neúspěchem. Což nikdo z hráčů nechce dopustit. Dobytí Pevnosti Boyard je týmová hra, ve které budete prozkoušeni v mrštnosti a logickém uvažování. Největší devízou, jako ve všech společných rodinných hrách, je ovšem sehranost. Hra není časově omezena. Jenom je potřeba projít všech dvacet pět místností a svoji výhru stvrdit cinkotem zlatých mincí. Je to hra nejen zábavná, ale je rovněž plná adrenalinu. Jak pro děti, tak pro jejich rodiče a prarodiče.

Úniková hra

Na zábavný výlet se můžete s celou rodinou rovněž vydat i prostřednictvím dobrodružné expedice ve virtuální realitě. Stačí si jenom při vstupu do herny nasadit speciální brýle. Díky té nejmodernější technologie, která snímá pohyby vašich rukou, nebudete potřebovat žádné ovladače. A přesto zažijete neskutečné zážitky, jako by se odehrávaly v reálném světě. Vydat se budete moci prozkoumat vesmírný Cosmos či společně odhalit plány zloducha v napínavé detektivce. Stačí jenom usednout se svým týmem do vybraného příběhu a nechat se strhnout úkoly a hádankami, které probíhají mimo naší realitu.

Úniková hra

Nejdůležitější u této hry je týmová spolupráce. Která usnadní překonávat překážky společně. Obdobou je i vesmírná únikovka Planet Escape. Která vás přenese do daleké budoucnosti, kde budete potřebovat nejen dobré znalosti. Určitě budou využity i životní zkušenosti dospělých spoluhráčů. Pokud plánujete zábavné rodinné odpoledne strávit s menšími dětmi, je únikovka Pomozte Zlobrovi získat zpět svou bažinu dobrou volbou. Koncept a dokonale vyvedené kulisy vtáhnou do hry všechny hráče hned od počátku. Po vyluštění všech hádanek vám dokonce na rozloučenou zazvoní zvonec…

Najděte si nového koníčka!

Spousta lidí říká, že na zábavu a koníčky není v dnešní uspěchané době čas. To však není pravda. Pokud chceme, volný čas si najdeme na vše. Navíc jsou záliby velmi prospěšné a prospívají našemu (nejen) duševnímu zdraví. Hledáte zrovna novou oblast, ve které se můžete realizovat? Máme pro vás pár tipů na hobby, s nimiž můžete začít mnohdy i hned!
Pomůcky na malování
Šití a pletení
Může se to zdát lehce zastaralé, ale šití, pletení či háčkování se vrací do módy a kurzy, kde se lidé tomuto řemeslu učí, jsou čím dál oblíbenější. Jedná se o relaxační činnost, při které zapomenete na všední starosti a navíc vytvoříte něco užitečného. O dárky na Vánoce pro své blízké tak můžete mít postaráno! Nebo můžete zkusit své výtvory prodávat.
Malování a kreslení
Baví vás spíše umělecká sféra? Pak není nic jednoduššího, než vzít do ruky obyčejnou tužku nebo si půjčit od dětí vodovky a tempery a začít kreslit či malovat. Na internetu najdete i spoustu tutoriálů, které vám poradí, jak začít. Podle nich můžete pak vytvořit i opravdová umělecká díla. Oddych a uvolnění mysli je s tímto koníčkem zaručeno.
Pletací jehlice
Sport
I ve sportovním odvětví si může každý najít ten druh, který ho zaujme a bude bavit. Vylepšovat můžete své běžecké časy i rekordy při zvedání činek, můžete poměřovat své dovednosti při hraní tenisu, badmintonu či třeba šipek a v neposlední řadě můžete vyzkoušet relaxační a zdravotní jógu. Nebo si obujte boty a začněte chodit. I pár kilometrů denně udělá s vaší fyzičkou nečekané zázraky, uvidíte!
Pište
Pokud sport není nic pro vás a malování neholdujete, možná se uchytíte ve sféře pisálků. Máte hlavu plnou nápadů na povídky a nové příběhy se vám honí každou chvíli hlavou? Pak není nic jednoduššího, než je hodit na papír, nebo spíše naklapat do počítače. Zúčastnit se můžete nejrůznějších spisovatelských soutěží nebo časem zkusit vydat vlastní knihu.