Změna je život

Je třeba změnit od základu zažitý životní styl. Člověk to vidí, kam se podívá. Už nejen mladí lidé postávají, nebo i sedí, například v restauracích a místo vzájemné komunikace s partnery hledí do moderních telefonů a každou chvilku něco píší. Jet dneska vlakem je úplný horor. Co chvíli někomu ve vagónu zapípá zprava na mobilu. Nikdo z příjemců nebere ohled na skutečnost, že četnost vyzvánění může spolucestující rušit. Nejhorší variantou ztráty soudnosti jsou pak lidé, kteří když telefonují, mají telefon přepnutý na hlasitý odposlech.

Vemte s sebou i děti

Kolemjdoucím, či kolem stojícím se pak naskýtá možnost poslechnout si důležitá sdělení, který ten, nebo ta, která drží mobil legračně kus od tváře, zrovna řeší. Žádná ohleduplnost, jen přezíravost a možná i snaha vypadat nějak důležitě. Máte toho také dost? Seberte se a vypadněte někam do hor. Při troše štěstí najdete i místo, kde nedosáhne signál žádného z operátorů. S batohem na zádech, ve kterém kromě jídla budete mít spacák, karimatku a další vybavení, zažijete sice trochu námahy, ale zároveň uklidníte svou mysl. Co je k tomu zapotřebí? Jen rozhodnutí. Rozhodněte se, že zkusíte zaměnit své pohodlí, za notné nepohodlí. Spaní venku, pod širákem není až tak jednoduché jak by se zdálo. Na oplátku získáte životní zážitky.

Kolem Berounky

Kromě rozhodnutí potřebujete nějaké vybavením, které do posledních potřeb pořídíte v každém specializovaném sportovním obchodě. Buďte potřebovat spacák a podložku na spaní. Určitě se hodí, když ne stan, tak alespoň plachta, ze které se dá, pomocí turistických, skládacích hůlek vytvořit pohodlný přístřešek. Také si pořiďte nějaký turistický vařič. Doporučuji plynový, se šroubovacím ventilem. Když už máte vařič, bude se vám hodit i nějaká nádoba na vaření. Také lahev na vodu není k zahození. Tuto surovinu si budete muset do místa bivaku od někud donést. No a v neposlední řadě to chce i pohodlný a dostatečně velký batoh, do kterého všechny věci uložíte.

Když na kolo, tak ve stylovém sportovním oblečení

Jezdíte pravidelně na kole a máte tento čím dál více oblíbený sport jako koníčka, kterému se rádi věnujete? Pak určitě víte, že si jízdu na kole užijete jedině v případě, že na sobě máte pohodlné oblečení. Co takhle se vybavit speciálním sportovním oblečením pro cyklisty od značky silvini? Tato kvalitní značka cyklistického oblečení má rozhodně co nabídnout a při výběru nového sportovního oblečení si tak můžete vybrat módní a praktické kousky přesně podle vašeho vkusu. V nabídce naleznete skvělé kousky sportovního oblečení pro malé i velké. Pro vaše sportovní aktivity se tak u nás může obléknout celá rodina, od nejmenších sportovců až po ty největší. A na jaké druhy cyklistického oblečení se můžete v naší nabídce těšit?
mraky nad cyklistou.jpg

Velký výběr cyklistického oblečení

· kalhoty

· bundy

· mikiny

· funkční prádlo

· doplňky

· dětské cyklistické oblečení

Vyrazte si na kolo celá vaše rodina

Rádi jezdíte na kole kolektivně? Zapojte do sportování i vaše děti, a to ideálně už od raného věku. Celá vaše rodina se můžete obléknout do pohodlného cyklistického oblečení od známé a ověřené sportovní značky Silvini, která ví, co se nosí a jaké materiály při cyklistice zajistí maximální pohodlí, lehkost, vzdušnost a odvádění potu. Díky bohaté nabídce od této značky sportovního oblečení se tak na vaše vyjížďky na kole obléknete do sportovního hravě celá vaše rodina, a to i ti nejmenší.
veselý cyklisti.jpg

A z čeho konkrétně děti mohou vybírat? V nabídce jsou pestrobarevné cyklodresy, které ve vašich ratolestech probudí sportovního ducha a bude se jim s větších chutí chtít šlápnout do pedálů. Jistě také nepohrdnou třeba cyklistickými kalhotami. I dospělí si při výběru nového cyklistického oblečení přijdou na své.

Probuďte v sobě sportovního ducha a pořiďte si kvalitní stylové sportovní oblečení, které je jako stvořené pro vaše vyjížďky na kole.