Zábavné odpoledne s celou rodinou

Dobrou volbou pro strávení rodinného odpoledne je společná úniková hra. Taková, které se mohou účastnit nejen děti s rodiči, ale ke které je možné přizvat i babičku s dědou. Stačí jen vybrat takovou, aby si během ní užili dostatek zábavy všichni hráči. Mezi oblíbené, kterým lze společně strávit rodinné odpoledne, patří napínavá úniková hra s názvem Vyloupení trezoru. Ideální počet hráčů je šest a to přesně splňujete. Zábavnou formou během hry nejenže budete vykrádat bankovní trezor. Ale protože se cesta ven uzavře, budete muset vzájemnou spolupráci najít způsob, jak se z bryndy dostat ven. Budete na to mít šedesát minut. A pokud se vám to nepodaří, padnete všichni do rukou zásahové skupiny. A hra pro vás skončí neúspěchem. Což nikdo z hráčů nechce dopustit. Dobytí Pevnosti Boyard je týmová hra, ve které budete prozkoušeni v mrštnosti a logickém uvažování. Největší devízou, jako ve všech společných rodinných hrách, je ovšem sehranost. Hra není časově omezena. Jenom je potřeba projít všech dvacet pět místností a svoji výhru stvrdit cinkotem zlatých mincí. Je to hra nejen zábavná, ale je rovněž plná adrenalinu. Jak pro děti, tak pro jejich rodiče a prarodiče.

Úniková hra

Na zábavný výlet se můžete s celou rodinou rovněž vydat i prostřednictvím dobrodružné expedice ve virtuální realitě. Stačí si jenom při vstupu do herny nasadit speciální brýle. Díky té nejmodernější technologie, která snímá pohyby vašich rukou, nebudete potřebovat žádné ovladače. A přesto zažijete neskutečné zážitky, jako by se odehrávaly v reálném světě. Vydat se budete moci prozkoumat vesmírný Cosmos či společně odhalit plány zloducha v napínavé detektivce. Stačí jenom usednout se svým týmem do vybraného příběhu a nechat se strhnout úkoly a hádankami, které probíhají mimo naší realitu.

Úniková hra

Nejdůležitější u této hry je týmová spolupráce. Která usnadní překonávat překážky společně. Obdobou je i vesmírná únikovka Planet Escape. Která vás přenese do daleké budoucnosti, kde budete potřebovat nejen dobré znalosti. Určitě budou využity i životní zkušenosti dospělých spoluhráčů. Pokud plánujete zábavné rodinné odpoledne strávit s menšími dětmi, je únikovka Pomozte Zlobrovi získat zpět svou bažinu dobrou volbou. Koncept a dokonale vyvedené kulisy vtáhnou do hry všechny hráče hned od počátku. Po vyluštění všech hádanek vám dokonce na rozloučenou zazvoní zvonec…