Hypotéka bez registru – peníze i se záznamem mezi dlužníky

Peníze jsou prostředkem k tomu, aby si každý mohl zajistit svoje potřeby a žít plnohodnotný život. Ne každý však disponuje vysokou sumou a často mu chybí peníze na takové záležitosti jako je vlastní bydlení, rekonstrukce, auto, dovolená, možnost podnikání, studia či cestování a peníze jsou častou potřebou také k vyplacení vysokých dluhů a nevýhodných půjček.

peníze

Když se dostanete do situace, že finance chybí, tak je možné si je půjčit. Nejčastějším způsobem je žádost o úvěr v bance. Tady však můžete narazit na řadu problémů, které vedou k zamítnutí žádosti jako je třeba záznam v registrech dlužníků. A často i tehdy, když máte uvedený dluh dávno zaplacený.
Ne všechny cesty však musí končit v bance, protože žádost o úvěr si můžete podat také u nebankovní společnosti a získat tak třeba úvěr jako je hypotéka bez registru.

Bez dokládání příjmů a s tolerancí registrů dlužníků
V tomto případě je jasné, že vám projde nejen registr dlužníků, ve kterém můžete mít nějaký ten restík, ale dokonce nemusíte ani složitě dokládat svoje příjmy. Tím pádem se vaše cesty k penězům rozšíří a můžete se stát i vy úspěšným žadatelem, který získá vytoužené peníze na svoje potřeby.

U nebankovních společností je následně možné uvedenou hypotéku využít nejen na řešení bydlení, ale na cokoliv a to bez dokládání využití peněz.
Podmínkou však i v tomto případě zůstává nutnost ručit nemovitostí. Z tržní hodnoty nemovitosti můžete tak získat maximální částku 50 až 70%. Z takové částky se dá již ledacos vyřešit a navíc si můžete splátky rozložit až na 30 let.
Není vyloučena ani možnost předčasného splacení a dokonce bez sankcí. V případě, že se vaše finanční situace změní, tak získaný úvěr můžete již po roce splácení uhradit celý.

realitka

Stačí tedy podat žádost online, přiložit pár požadovaných fotografií nemovitosti a po probrání všech potřebných náležitostí a podepsání smlouvy můžete očekávat svoje peníze na účtu.