Internet je plný moderních a oblíbených hraček

Znáte i vy pohádku o lokomotivě, která se svými přáteli prožívala každý den něco nového? V tom případě ji vaše dítě jistě miluje a nenechá si ujít žádný nový díl a možnost hrát si na svém vlastním ostrově Sodor s dostupnými vláčky, které doma ve své sbírce má. Radost by mu však udělala i skutečná lokomotiva mašinky Tomáše nebo jiného oblíbeného vláčku z tohoto animovaného seriálu, kterému podlehl celý dětský svět.

Rozhlédněte se proto v nabídce hraček mašinky Tomáše Masinka-tomas.cz na internetové stránce, kde najdete celou škálu různých předmětů, her pro menší, ale i starší děti a mnoho dalšího, co upoutá vaši pozornost.

koleje na vláček

Vláčky a koleje

Žádnému dítěti, které miluje pohádku o Tomášovi nesmí doma chybět identická kovová lokomotiva hlavního hrdiny. Pokud ji má, může se vrhnout do sbírání dalších jeho kamarádů, se kterými se nikdy nenudí. V nabídce nalezete prakticky všechny mašinky, které se objevují v seriálu a časem jich doma můžete mít celou řadu.

Nesmíte ovšem zapomenout na to, že takové mašinky potřebují koleje, po kterých by mohly jezdit a čím více jich bude, tím bude hraní s nimi zajímavější.

Pro ještě větší zážitek se můžete rozhlédnout i po vláčku na baterie, který bude po kolejích jezdit sám a přesně tam, kam ho pošlete.

vláček toby

Potřeby, které běžně kupujete

V obchodě se zbožím mašinky Tomáše nalezete i mnoho potřebných předmětů, které běžně pro vaše dítě nakupujete. Ať už se jedná o zubní kartáček, oblečení, různé boxy na hračky, obuv, batoh do školy, plovací kruh na do vody nebo polštář na spaní do auta a na cesty, zakoupit ho můžete i v mnohem hezčím designu, a to s logem Tomáše a jeho přátelích než v nevýrazném stylu, které dítě nijak nezaujme.

Rodiče si totiž mnohdy neuvědomují, jak velký vliv na dítě má jeho oblíbená postava z pohádky a nakolik ho dovede přinutit užívat si třeba i to čištění zoubků a pobyt ve škole díky pohádkovému designu, který s sebou bude mít.