Zlepšete erekci


Pánové, jak to máte v posteli? Jste spíše submisivní, nebo dominantní typy? Pokud chcete podat excelentní výkon v posteli, zkuste to jinak. Co všechno děláte pro zlepseni erekce? Pokud erekce u vás nefunguje, tak jak má, měli byste s tím urychleně něco dělat, nebo vám partnerka frnkne za jiným. Erekce je totiž něco, co je pro většinu v sexu strašně důležité. Nikdo nechce, aby příjemná chvilka za pár krátkých minut skončila. Sex je totiž něco, co si oba dva partneři mají dosytosti užít a ne aby to hned skončilo. Co udělat pro svoje zlepseni erekce?

s

První tip: Zbavte se stresu

To, že se předčasně uděláte, může ovlivňovat i to, že máte nějaký stres. Ať už třeba z práce, nebo ze vztahu..v tom případě je důležité, abyste příčinu vašeho stresu odstranili, nebo se o to aspoň pokusili.

Druhý tip: Viagra

Už jste slyšeli o Viagře? Jsou to tabletky, které mužům pomáhají s tím, aby jejich erekce byla delší a aby se předčasně neudělali. Není to žádná ostuda, tabletky se někde dají koupit i bez receptu. Nejsou přehnaně drahé. A pokud je to i váš problém s partnerem, jako dárek mu Viagru můžete koupit. Vy budete mít radost, že partner podává perfektní výkon a partner bude taky šťastný.

s

Předčasná erekce může být dána i geneticky, to ale bohužel nelze nějak ovlivnit. Pokud takový problém je, jde to jednoduše vyřešit Viagrou. Pokud by ani ta nezabrala, je nejvyšší čas s partnerovým problémem zajít k doktorovi. Opět opakuji, že se nemusíte za nic stydět, protože takový problém může nastat u každého muže. Takže i u vašeho. Je důležité jej ale podporovat a ne mu předhazovat jeho chyby a nedostatky. To by ho mohlo ještě více vystresovat a problém by už nemusel chtít řešit. A to přeci nechcete. Snažte se s partnerem problém vyřešit v klidu bez zbytečných hádek a rozepří. To vám za to nestojí. Uvidíte, že to vyřešíte raz dva.