Pohybem proti obezitě


Při redukci tělesné hmotnosti je pohyb vedle vyváženého jídelníčku velice důležitým aspektem. Redukční dieta by se přitom měla sestávat především z kvalitních surovin, ze kterých se dají vykouzlit velmi chutné pokrmy. Neplatí tedy zažitá představa, že dieta rovná se pouze nudné jídlo.

Snižování hmotnosti může být problém u velmi obézních lidí, protože jejich tělo je zvyklé na opravdu vysoký každodenní příjem jídla. Snížit denní kalorický příjem tak může být velice problematické. V takovémto případě může být skvělým pomocníkem některý z preparátů, jež pomůže v boji se snižováním hmotnosti. Jedním z nich je například Adipex, který potlačuje chuť jídlu. Hubnutí je tedy při užití tohoto výrobku o něco snažší. Adipex cena je poněkud vyšší, avšak účinky tohoto přípravku jsou potvrzeny mnohaletými zkušenosti spousty zákazníků.

sportovní náčiní v posilovně

Pohyb je hned vedle stravy druhý klíčový komponent v boji proti obezitě a obecně u hubnutí. Na začátek je třeba začít žít celkově více aktivně. To znamená zařadit do svého běžného dne více chůze a méně se přepravovat automobilem či městskou hromadnou dopravou. Jaké další sportovní aktivity jsou vhodné?

Plavání a cviční ve vodě

Při tomto sportu jsou nejméně zatěžovány klouby v našem těle. Proto je plavání a například aerobik ve vodě velmi vhodný pro lidi s opravdu velkou nadváhou. Divili byste se kolik kalorií můžete spálit za hodinu plavání či cvičení ve vodě.

pohyb a zdravá strava

Box

Tento sport je hlavně v začátcích poněkud náročnější, avšak je skvělou variantou kardio tréninku, při kterém se opravdu zapotíte. Další výhodou je, že budete efektivně posilovat svaly na celém těle. Po takovém náročném tréninku budete pravděpodobně dost vyčerpaní, http://obectrnava.cz/vycerpani-sportovci/g-1039 ale zároveň se budete díky vyplaveným endorfinům cítit naprosto skvěle.

Intervalový trénink

Výhodou tohoto HIT tréninku je především to, že trvá poměrně krátkou dobu. Již za 30 minut intenzivního kruhového tréninku spálíte mnoho kalorií a stejně jako u boxu budete posilovat celé tělo.