Kurz technologie

Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla umět dokonale zacházet s počítačem. Jenomže jak všichni víme, tak nikdo nemůže nic ovládat dokonale. Jenomže já jsem si řekla, že chci být o něco lepší, než je zbytek mé rodiny. Protože jsem chtěla taky v budoucnu pracovat tam, kde je právě počítač opravdu hodně důležitý. Takže jsem si řekla, že budu muset se nějak polepšit ve škole, a to hlavně v informačních technologii. Kdybyste totiž věděli, jaký mám prospěch na základní škole z informačních technologií, tak byste se mi asi smáli. Protože můj prospěch není opravdu nic moc. Protože je to spíše k pláči. A opravdu musím říct, že mě to mrzí a štve.

Na počítači se stále učím.

Kolikrát jsem už doma brečela do polštáře, že nechápu různé vektory anebo grafiku. Tohle je opravdu moje slabá stránka. Jenomže v budoucnu chci pracovat jako účetní. Takže jsem se taky potom přihlásila na střední školu ekonomickou, odkud potom chci jít na vyšší ekonomickou školu. A k tomu samozřejmě budu taky muset potřebovat znát všechny různé fígly na počítači a tak podobně proto. A protože v dnešní době se už účetnictví dělá samozřejmě na počítači a nejsou již žádné účetní knihy. A já to chápu, i když bych všechno raději psala ručně do nějakého velkého sešitu nebo notesu. Jen tak z nostalgie.

Skoro nonstop jsem online.

Přijde mi to lepší a vypadá to tak více uhlazeně. Jenomže psát to na do počítače, to se už musí. Takže jsem si řekla, že díky informační technologií musím ještě absolvovat nějaké počítačové kurzy, ve kterých bych se zlepšila a mohla potom dělat finanční účetní. Říkám vám, že tohle bude ještě oříšek. Jenomže si věřím, protože když něco chci, tak se u toho velice snažím. Kolikrát jsme už zkoušela to, abych byla skvělý. Nerada jsem druhá, takže je pro mě kurz počítačů a taky informační technologie naprosto důležitý a mám ho v plánu už za měsíc.