Mluví karty pravdu?

Jednou z oblíbených způsobů lidí, jak se v něčem rozhodnout, je cesta vyložení karet. Málokdo má čas si studovat a učit se vykládat karty a málokdo umí v kartách číst, protože to buď chce obrovskou práci na této aktivitě a nebo naopak obrovský talent a umění číst nejen v kartách, ale také v energiích a celkově znát psychologii člověka, neverbální komunikaci a další věci, které pomáhají věštcům a kartářkám s výkladem.
čtyři karty
Pokud se rozhodnete využít služeb například kartářky, je potřeba počítat s tím, že pokud se jedná o dobrou kartářku, pravděpodobně vás neobjedná hned na zítra, ale budete si na svůj výklad muset počkat. Co se týče našich zkušeností, máme takové, že na výklad se čeká cca dva měsíce.
Když už se ke kartářce probojujete, pravděpodobně si budete muset vyčlenit minimálně dvě hodiny, protože takový řádný výklad se bere kompletně. Není běžné, že by kartářka na vás koukala, vy jste se ptali a ona vám dávala odpovědi. Naopak jí zamícháte karty, ona je rozloží a pěkně vám nejprve řekne něco o vás a o vašem životě. Potom o vaší minulosti, o partnerech a důležitých osobách v životě. Teprve poté se dostane na vaše otázky, které povětšinou ani už nemusíte pokládat, protože opravdu nadané osoby tyto otázky vycítí, aniž byste je museli vyslovit.
Co se budoucnosti týče, tak nikdy kartářka neřekne, že budoucnost je daná a je dogma, ale spíše vám řekne, co bude když se něco udělá tak a co bude, když se to udělá jinak.
karetní hra
Skeptik by mohl říct, že jsou to vyhozené peníze, avšak pro některé lidi, kteří řeší svoje bytí, svůj život, vztahy a má i třeba nějaké starosti, může být takový výklad velkým pomocníkem. Nejde totiž o to, že by někdo přišel se čtením budoucnosti, ale spíše od někoho jiného uslyšíte, jak se věci opravdu mají a jaké jsou možnosti.
Každému z nás někdy prospěje, když někdo přesně a bez vykrucování pojmenuje naše silné a slabé vlastnosti, v čem pokulháváme a v čem jsme naopak výborní. Na základě takového hodnocení se i lépe v budoucnosti můžeme rozhodovat. Některé možnosti ani sami nevidíme, pokud je pak kartářka řekne, ulehčí nám třeba i naše rozhodování právě o tu variantu, kterou jsme nezvažovali a je pro nás nakonec nejvýhodnější.