Bydlete spokojeně a bez zbytečných kompromisů

Splňte si svůj velký sen o samostatném bydlení na vlastním pozemku. A udělejte to, ať už je vám dvacet anebo sedmdesát, v tomto případě se totiž váš věk nepočítá. Nový mobilní dům získáte za velice výhodnou cenu, která je dokonce tak nízká, že budete moci zapomenout na riskantní hypotéku, kterou by vám v bance možná ani nedali. Díky mobilnímu domu tak budete moci žít samostatně a ve vlastním bydlení, a dokonce i na vlastním pozemku.
ochrana domu.png
Pokud se bojíte toho, že vám bude mobilní dům až příliš malý, tak se obáváte zbytečně. Ano, mobilní dům je malý, ale asi tak stejně jako malý byt. A v malých bytech žije spokojeně většina z nás. Jestliže tedy jeden takový obýváte, tak nemáte ani ten nejmenší důvod k obavám, v tomto ohledu se nic nezmění.
dům z puzzle.jpg
Nový mobilní dům bude zařízený přesně tak, jak si to budete přát. Stačí, abyste si vybrali, o jaký typ domu máte zájem a následně si zvolili i jeho vybavení, a to, jaké budou jeho dispozice, jaký v něm budete mít nábytek anebo kde budou umístěna světla či vytápění. Nemusíte se tedy bát, že byste následně žili jako nějací potulní pocestní v maringotce, nic takového vám s mobilním domem v žádném případě nehrozí. A nejlépe se o tom přesvědčíte, když si je na vlastní oči prohlédnete v centru vzorových domů.
klíč od domečku.jpg
Výhodné je také to, že vám k umístění takového příbytku stačí pouhých několik metrů čtverečních místa. Pozemek, který si k tomuto účelu pořídíte, tak může být opravdu malý, a tím pádem i levný. Ovšem pozor, je zde ještě jedna další výhoda. Protože se nejedná o zděnou stavbu s pevnými základy, nepotřebujete k jejímu umístění stavební povolení, nicméně pokud se rozhodnete požádat o číslo popisné, klidně svůj mobilní dům můžete nechat dodatečně zkolaudovat. Pokud však někdy v budoucnu zatoužíte po změně prostředí a adresy, jednoduše zvedněte kotvy a vezměte svůj dům s sebou.